Ważne informacje
 
Super ceny odbitek cyfrowych!
Interesują Cię nasze ceny odbitek z plików? Zajrzyj tutaj.

...więcej

Super plakaty!

Zapoznaj się z naszymi nowymi możliwościami. Proponujemy wydruki wielkoformatowe w technologii atramentowej do 60 cm szerokości. Teraz możesz więcej!

...więcej

Wydruki wielkoformatowe w technice atramentowej

Zapoznaj się z naszymi nowymi możliwościami! Proponujemy wydruki wielkoformatowe w technologii atramentowej do 60 cm szerokości wykonywane na ploterze EPSON 7600 z plików cyfrowych. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość niskiego nakładu, nawet od 1 egzemplarza. Wydruki cechuje doskonałe nasycenie barw i głęboki kontrast.

Jak to działa?
Nowa, ulepszona technologia Micro Piezo firmy EPSON usprawniająca działanie głowic drukujących stanowi najlepsze standardy w zakresie drukowania wielkoformatowej grafiki artystycznej. Model EPSON STYLUS PRO 7600 (24") gwarantuje niespotykaną jakość wydruków o najwyższej możliwej rozdzielczości na poziomie 2880 dpi. Po prostu przynieś nam plik a my go wydrukujemy.

Jakie zastosowanie?
Wydruki mogą posłużyć jako powiekszenia ulubionych zdjęć, atrakcyjne kalendarze, plakaty reklamowe. Nasze wydruki to nieoceniona jakość dla przedstawienia projektu reklamy kontrahentowi, wykonania planszy użytkowej (wywieszki, tabliczki reklamowe do sklepów). Wszystko o wierności fotograficznej - z subtelnościami, których nie odda drukarka komputerowa i druk poligraficzny.