Ważne informacje
 
Super ceny odbitek cyfrowych!
Interesują Cię nasze ceny odbitek z plików? Zajrzyj tutaj.

...więcej

Super plakaty!

Zapoznaj się z naszymi nowymi możliwościami. Proponujemy wydruki wielkoformatowe w technologii atramentowej do 60 cm szerokości. Teraz możesz więcej!

...więcej

Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór kart pamięci różnych producentów. W stałym asortymencie znajdują się karty między innymi takich producentów jak PRETEC, KINGSTON, SANDISK, które można zakupić w konkurencyjnych cenach.

Karty pamięci KINGSTON

Kingston Technology jest największym na świecie, niezależnym producentem modułów pamięci. Oferuje szeroką gamę pamięci oraz produktów udoskonalania komputerów PC. Produkty Kingston są zgodne z warunkami Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO) w Stanach Zjednoczonych (ISO 9001), Irlandii (ISO 9002), Malezji (ISO 9002) i Tajwanie (ISO 9002) oraz w Chinach.

Karty pamięci PRETEC

Pretec Electronics Corp. została założona w 1993 r. jako członek korporacji C-ONE Technology.
Od początku działalności firma ta specjalizuje się w zakresie produkcji kart pamięci oraz rozmaitych urządzeń komunikacyjnych, sprzedawanych pod nazwą handlową Pretec. W ciągu kilku ostatnich lat Pretec zdobył czołową pozycję wśród producentów kart pamięci typu „flash” do różnorodnego sprzętu cyfrowego. Pretec Electronics Corp. był pierwszym producentem na świecie rozwiązań komunikacyjnych przeznaczonych dla urządzeń PDA opartych na standardzie CompactFlash; między innymi CompactModem, CompactGPS oraz innego rodzaju karty I/O.
C-ONE Technology Corp. posiada certyfikat ISO-9002.


POWRÓT