Ważne informacje
 
Super ceny odbitek cyfrowych!
Interesują Cię nasze ceny odbitek z plików? Zajrzyj tutaj.

...więcej

Super plakaty!

Zapoznaj się z naszymi nowymi możliwościami. Proponujemy wydruki wielkoformatowe w technologii atramentowej do 60 cm szerokości. Teraz możesz więcej!

...więcej

Usługi dodatkowe

Odbitki czarno-białe i sepia
Dzięki cyfrowej technologii możesz teraz zamówić odbitki czarno-białe lub sepia z negatywów lub slajdów barwnych. Może przydałby ci się portret w wersji retro?

                       

Płynne kadrowanie 
Kadrowanie polega wykonaniu odbitki z zaznaczonego przez Ciebie dowolnego fragmentu zdjęcia.

 

Kalendarze ze zdjęciem
Atrakcyjny kalendarz na wybrany przez Ciebie rok z dowolnie wybranym zdjęciem z negatywu lub slajdu małoobrazkowego. Wspaniały prezent-niespodzianka!

Zdjęcia w kolorowych ramkach
Teraz możesz umieścić zdjęcie z negatywu lub slajdu małoobrazkowego w ramce. Podaruj swoim znajomym zdjęcia z wakacji w kolorowej ramce!


Zdjęcia z napisami
Możesz zrobić ze swojego zdjęcia kartę świąteczną lub zamówić zdjęcie z wybranym przez Ciebie tekstem.


Zdjęcia albumowe
Ułóż swoje wspomnienia kolorowo! Zdjęcie albumowe to powiększenie w formacie 20x25 cm, na którym możesz ułożyć swoje zdjęcia w różnych konfiguracjach. Powiększenie wykonywane jest z negatywu lub slajdu małoobrazkowego.
Dostępne są rozmaite wzory. Szczegółową ofertę otrzymasz od nas na miejscu.

Eliminacja "czerwonych oczu"
Teraz dzięki cyfrowej technologii możesz pozbyć się przykrego efektu "czerwonych oczu". Wskaż tylko naszym laborantom właściwą klatkę na negatywie a w ciągu kilku chwil niepożądany efekt zostanie usunięty.

POWRÓT